جستجوی پیشرفته

Home ثبت نام پرسشهاي متداول ليست اعضا گروههاي کاربران  

براي تغيير زبان صفحه كليد EN/FA از كليد Scroll Lock بر روي صفحه كليد استفاده نماييد.
فهرست جراحي و هوشبري توصيه هاي بعد از عمل جراحي ...
نمايش پستها:   
      تمام زمانها بر حسب GMT + 4 Hours مي‌باشند  
  ارسال موضوع جديد  پاسخ دادن به اين موضوع

7 فروردين 1386 - 22:45
نويسنده پيام
دكتر محمد لطفي زاده
كاربر بسيار فعال
كاربر بسيار فعال

عضو شده در: 6 مهر 1385

عنوان: توصيه هاي بعد از عمل جراحي ... پاسخگويي به اين موضوع بهمراه نقل قول

با سلام و احترام

احساس كردم كه اين موضوع آنقدر اهميت دارد كه آنرا در تاپيكي جداگانه به بحث بگذارم.

در اين تاپيك مي خواهيم توصيه هايي به صاحبان حيوانات خانگي بكنيم كه بعد از عمل جراحي چه بايد بكنند؟

به عنوان نمونه من يك مورد را مي نويسم كه توصيه اي است بعد از عمل جراحي اخته كردن روي گربه :

( محيط اطرافش ساكت باشد. تا به هوش آمدن كامل حيوان از دادن غذا جدا خودداري كنيد. آنتي بيوتيك تجويز شده را طبق دستور مصرف نماييد. اگر محل عمل ورم كرد از داروي تجويز شده در نسخه (فورسمايد) طبق دستور و به ميزان تعيين شده استفاده كنيد. و ... )

Back To Top  

10 فروردين 1386 - 2:18
نويسنده پيام
رسول
كاربر نيمه فعال
كاربر نيمه فعال

عضو شده در: 27 بهمن 1385

عنوان: پاسخگويي به اين موضوع بهمراه نقل قول

سلام!! در اخته کردن به روش بدون جراحی احتیاطات زیادی لازم نیست!! فقط دام چند روزی دچار افت تغذیه و کم خوراک می شه!! که این امر به علت فشار و استرس زیادی که به دام وارد شده!!مراقبت خاصی هم لازم نیست!!بهتر این است که از ویتامین ها آ.د3.ای به شکل تزریقی و همچنین مکمل های خوراکی استفاده شود.

Back To Top  

10 فروردين 1386 - 14:29
نويسنده پيام
دكتر محمد لطفي زاده
كاربر بسيار فعال
كاربر بسيار فعال

عضو شده در: 6 مهر 1385

عنوان: مراقبت آري يا خير ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پاسخگويي به اين موضوع بهمراه نقل قول

با سلام و احترام

از رسول عزيز بخاطر پستش تشكر مي كنم اما بايد نكاتي را متذكر شوم :

1 - من متوجه نشدم كه منظور از دام چه بود ؟ چون منظور من از راه اندازي اين موضوع ارايه توصيه به صاحبان حيوانات خانگي است. مي دانيد كه معمولا به حيوانات خانگي لفظ دام اطلاق نمي شود!!!

2 - روش بدون جراحي : اين اصطلاح شما قدري نياز به توضيح دارد. يادمان باشد كوچكترين برشي كه داده مي شود به كار ما نام جراحي مي دهد. مايلم در اين مورد توضيح دهيد.

3 - فقط اين موضوع محدود به عمل اخته كردن نيست. بلكه اين فقط يك نمونه بود...

4 - من متوجه نشدم كه منظور شما از دادن مكمل خوراكي چه بود ؟ خوب است كاملتر توضيح دهيد.

5 - ويتامين تراپي يكي از معضلات درماني است . تعجب نكنيد !!! متاسفانه يكي از اجزاي ثابت نسخه ما معمولا ويتامين ها هستند. جالب است بدانيد كه در بسياري از موارد اين عمل بر حسب عادت صورت مي گيرد.

خوب است در اينجا كه نياز به تجويز ويتامين احساس مي شود توضيح دهيد كه چرا ويتامين آ.د3.اي ؟

فكر مي كنيد تجويز مولتي ويتامين بهتر است يا ويتامين آ. د3 . اي ؟!!!

Back To Top  
   ارسال موضوع جديد  پاسخ دادن به اين موضوع

شما نمي توانيد در اين بخش موضوع جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد موضوع هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد موضوع هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد

Back To Top  

صفحه 1 از 1