جستجوی پیشرفته

   
 
Home ثبت نام پرسشهاي متداول ليست اعضا گروههاي کاربران  
 
 
براي تغيير زبان صفحه كليد EN/FA از كليد Scroll Lock بر روي صفحه كليد استفاده نماييد.
فهرست اخبار، همايشها و تازه هاي دامپزشكي كنگره دامپزشكي و پيام دكتر راسل
نمايش پستها:   
      تمام زمانها بر حسب GMT + 4 Hours مي‌باشند  
  ارسال موضوع جديد  پاسخ دادن به اين موضوع

7 ارديبهشت 1387 - 22:06
نويسنده پيام
دكتر محمد لطفي زاده
كاربر بسيار فعال
كاربر بسيار فعال


عضو شده در: 6 مهر 1385
پست: 202

عنوان: كنگره دامپزشكي و پيام دكتر راسل پاسخگويي به اين موضوع بهمراه نقل قول

با سلام و احترام

پانزدهمین کنگره دامپزشکی ایران از صبح روز هفتم اردیبهشت ماه در سالن مرکز همایشهای بین المللی رازی آغاز شد. در افتتاحیه این مراسم که در ساعات ابتدایی جمعیت قابل توجهی در سالن حضور داشتند مسئولینی از وزارت جهاد کشاورزی ، سازمان دامپزشکی کشور و سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران به مراسم آمده بودند. به تدریج با نزدیک شدن به زمان پایان افتتاحیه جمعیت حاضر در سالن به شدت افت کرد و شاید به یک دهم تعداد افراد در ساعت ابتدایی تقلیل یافت.

اولین سخنران مراسم دکتر عباسعلی مطلبی رئیس ستاد برگزاری کنگره و رئیس هیئت مدیره جامعه دامپزشکان ایران بود که بارزترین نکته در سخنان ایشان عدم حضور وزیر جهاد کشاورزی بود که دکتر مطلبی آنرا به مشغله کاری آقای وزیر تعبیر نمود. متأسفانه این چندمین بار است که وزیر محترم جهاد کشاورزی در همایشهای دامپزشکی نظیر مراسم معظم روز ملی دامپزشکی ، کنگره بین المللی بیماریهای طیور و ... علیرغم هماهنگی و قول قبلی در مراسم حضور نمی یابند.

دکتر ادیب هاشمی دبیر علمی کنگره هم با بیان مراحل آماده سازی شرایط برای برگزاری کنگره به ارائه توضیحاتی پیرامون نحوه چینش پانل ها و روزهای کنگره پرداخت. در ادامه مراسم دکتر نوروزی رئیس سازمان دامپزشکی کشور در سخنانی به تعداد زیاد فارغ التحصیلان دامپزشکی اشاره و اعلام نمود سالانه حدود 1000 نفر دکتر دامپزشک و 2000 نفر کاردان و کارشناس از 14 دانشکده دامپزشکی کشورمان فارغ التحصیل می شوند. پس از آن دکتر آقامیری رئیس سازمان نظام دامپزشکی با قرائت پیام خود به مناسبت روز جهانی دامپزشکی و تبریک این روز به همه دامپزشکان در ایران و سراسر جهان از دکتر نوروزی خواست با تسهیل شرایط لازم امکان اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان بیکار را توسط سازمان نظام دامپزشکی با واگذاری امور غیرحاکمیتی به بخش خصوصی فراهم نماید.

از جمله سایر سخنرانان این مراسم هم نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی ، رئیس صندوق بیمه محصولات کشاورزی ، معاون سازمان حفاظت محیط زیست و چهره ماندگار دامپزشکی ایران ، دکتر حسن تاج بخش بودند.همچنین به مناسبت روز جهانی دامپزشکی دکتر لئون راسل ، رئیس انجمن جهانی دامپزشکی پیامی صادر کرد که شرح ذیل تقدیم می گردد :

پیام دکتر لئون راسل به مناسبت روز جهانی دامپزشکی

همکاران عزیز :همانطور که همه شما می دانید ، روز جهانی دامپزشکی امسال با 26 آوریل مقارن گشته است. این روز فرصتی است تا ما در حرفه دامپزشکی مردم و عده زیادی از همکارانمان را به وسعت و بزرگی محدوده فعالیت و خدمات دامپزشکان برای تأمین بهداشت و سلامت حیوانات متوجه سازیم.

این روز با صف آرایی با شکوه متخصصان دامپزشکی که در زمینه های مختلف و در سراسر جهان مانند تأمین امنیت و سلامت غذا و محیط از طریق مهارتهای دامپزشکی نقش دارند اعتبار ویژه ای می یابد.

امسال ، اولین جایزه مشترک انجمن جهانی دامپزشکی و سازمان جهانی بهداشت دام (OIE) به انجمن دامپزشکی کشوری اعطا خواهد شد که بهترین مراسم روز جهانی دامپزشکی را برگزار نماید.

این جایزه شامل یک پلاک زیبا ، گواهی تقدیر و جایزه نقدی خواهد بود که در کنگره جهانی ونکوور کانادا در 31 ژولای سالجاری اعطا خواهد شد.روز جهانی دامپزشکی خوبی داشته باشید

لئون راسل ، رئیس انجمن جهانی دامپزشکیبه نقل از حکیم مهر
 
      Back To Top  
   ارسال موضوع جديد  پاسخ دادن به اين موضوع

 
شما نمي توانيد در اين بخش موضوع جديد پست كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد
شما نمي توانيد موضوع هاي خودتان را در اين بخش ويرايش كنيد
شما نمي توانيد موضوع هاي خودتان را در اين بخش حذف كنيد
شما نمي توانيد در اين بخش راي دهيد


      Back To Top  

صفحه 1 از 1
   
Powered by Ardalan Online © 2004,2005
پشتيباني توسط : مؤسسه پارس نگار